Malanowski i partnerzy (314)

Malanowski i partnerzy (314)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do agencji zgłasza się kobieta, której córka zaginęła. Okazuje się, że świadczyła usługi seksualne za pieniądze. Detektywi podejrzewają, że stoi za tym pewien mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura agencji detektywistycznej zgłasza się przerażona matka, której córka Milena zaginęła kilka dni temu. Okazuje się, że nastolatka świadczyła usługi seksualne za pieniądze. Detektywi podejrzewają, że za jej uprowadzeniem może stać mężczyzna, z którym się umawiała. Malanowski i jego zespół dociera do Lidki, koleżanki Mileny i jej wspólniczki w seks-biznesie. Dziewczyna jest prześladowana przez pewnego motocyklistę. Domaga się on zwrotu kasety z nagraniem perwersyjnej rozmowy, jaką nastolatki z nim przeprowadziły. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym w sprawie porwania Mileny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także