Malanowski i partnerzy (307)

Malanowski i partnerzy (307)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Kamila boi się o brata. Został potrącony przez samochód. Może ktoś chce go zabić? Detektywi sprawdzają, że restaurację Pawła i jego dziewczyny nachodzą gangsterzy wyłudzający haracze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura agencji zgłasza się Kamila Lipień. Kobieta boi się o swojego brata Pawła, który został ostatnio potrącony przez samochód. Podejrzewa, że ktoś chce go zabić. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Wkrótce dowiadują się, że restaurację prowadzoną przez Pawła i jego dziewczynę Aldonę nachodzą przedstawiciele gangu wyłudzającego haracze. Marek postanawia przeniknąć do grupy przestępczej, by dowiedzieć się, czy gangsterzy mają coś wspólnego z wypadkiem Pawła. Tymczasem Malanowski odkrywa, że narzeczona mężczyzny również może być zamieszana w tę sprawę...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także