M jak miłość (984)

M jak miłość

odc. 984

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Tomek czuwa przy Agnieszce w szpitalu po nieudanej próbie samobójczej. Małgosia stawia Tomkowi ultimatum. Paweł poznaje Radka Sajdaka, męża Izy. Zamierza zakończyć związek z szefową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Wraz z mężem doktorem Arturem Rogowskim wyjechała do Oslo. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Jej mąż Tomek, który jest policjantem, od wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Tomek czuwa przy Agnieszce, która leży w szpitalu po nieudanej próbie samobójczej. Obiecuje, że wkrótce wróci, by się nią zaopiekować. Po powrocie do domu obrażona Małgosia nie odzywa się do niego. Wpada w złość, gdy Tomek wspomina o ponownym wyjeździe do Szczecina i wypomina, że martwi się o Olszewską, a jej problemy wcale go nie obchodzą. Później kobieta żali się Marcie i Michałowi, że nie może liczyć na męża. W końcu stawia Tomkowi ultimatum - jeśli znowu pojedzie do Agnieszki, zażąda rozwodu. Paweł poznaje w pracy Radka Sajdaka, męża Izy. Mimo że kobieta twierdzi, że pozostaje z nim w separacji, Zduński jest zdecydowany zakończyć związek z szefową. W tym czasie Kinga przygotowuje kolację, na którą zaprosiła Pawła i Izę. Na Deszczowej zjawia się też Magda. Wszyscy są zaskoczeni, gdy Zduński przychodzi sam. Weronika zapewnia Marcina, że naprawdę kocha Grzegorza. Chłopak, by się o tym przekonać, wraz z Kasią z ukrycia obserwuje ich spotkanie. Gdy odkrywa, że kobieta nie kłamała, postanawia nie wtrącać się do ich związku. Tymczasem Grzegorz ku przerażeniu Weroniki proponuje, że pozna ją ze swoim synem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także