0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV
M jak miłość

M jak miłość

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2000-   od 12 lat

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVP HD Wtorek 22.06
6:00
M jak miłość (1164)

Marcin namawia Izę na wyjazd do Ogrodzieńca. Kuratorka z radością przyjmuje propozycję. Tomek nie może się porozumieć z nowym współpracownikiem. Agnieszka dowiaduje się, że jej ciąża jest zagrożona.

TVP Kobieta Wtorek 22.06
8:50
M jak miłość (34)

W Gródku pojawia się wspólnik Krzysztofa, Kozielski. Przed wyjazdem Michała do Stanów dochodzi do kłótni z Małgosią. Łukasz nieopatrznie wyjawia ojcu, że mama zamierza poślubić Jacka.

TVP HD Środa 23.06
6:00
M jak miłość (1165)

Iza, Marcin, Ola i Wojtek wciąż są w Ogrodzieńcu. Mostowiakowie namawiają Natalkę, by poszła na studia. Basia ukrywa przed bliskimi, że wzięła od matki Darka pieniądze dla wnuczki.

TVP Kobieta Środa 23.06
8:50
M jak miłość (35)

Janek przypomina bezrobotnej Hance, że jest właścicielką sadu Mostowiaków. Paweł Zduński informuje rodziców o rezygnacji ze szkoły. Marta dowiaduje się, że Jacek jest nałogowym hazardzistą.

TVP HD Czwartek 24.06
6:00
M jak miłość (1166)

Alicja przekonuje Pawła, by wyjechali do Londynu. Mąż jest jednak nieugięty. W bistro pojawia się Kuba Markowski. Okazuje się, że nowy znajomy Zduńskich jest nie tylko oszustem, lecz także złodziejem.

TVP Kobieta Czwartek 24.06
8:50
M jak miłość (36)

Docent Badecki oferuje Małgosi pomoc w przygotowaniach do egzaminów. Gałązkowa proponuje Hani pracę i dach nad głową. Krzysztof jest poważnie zainteresowany przetwórnią.

TVP HD Piątek 25.06
6:00
M jak miłość (1167)

Aleksandrę niepokoi fakt, że Olek chce się ożenić ze starszą od siebie kobietą. Nakłania go, by zorganizował kolację, na której lepiej pozna jego ukochaną. Marcin ma problemy przez krewnego Izy.

TVP Kobieta Piątek 25.06
8:50
M jak miłość (37)

Małgosia i Iza przystępują do egzaminów wstępnych. Jola przypomina Hance, że już kiedyś została skrzywdzona przez Gałązkową. Barbara namawia syna do pogodzenia się z żoną.

TVP 2 Sobota 26.06
6:55
M jak miłość (1573) (powt.)

Michał wyznaje Izie, że Jan go szantażuje. Marcin wyjeżdża do Krakowa, by dowiedzieć się, co żona ukrywa. Argasiński mówi Anecie, że nie przedłuży z nią kontraktu. Lekarka rozważa odejście z zawodu.

TVP 2 Niedziela 27.06
7:00
M jak miłość (1574) (powt.)

Marcin wyjeżdża do Grabiny. Zrozpaczona Iza prosi o wsparcie Anetę. Potem próbuje odnaleźć męża. Nie zastaje go w agencji, ale nie chce przyjąć pomocy Jakuba. Wie, że musi sama wszystko wyjaśnić.

TVP HD Poniedziałek 28.06
6:00
M jak miłość (1168)

Mostowiakowie próbują przekonać Pawła, by nie wyjeżdżał z rodziną do Anglii. W sprawę angażuje się także mąż Marty. Umiera dziewczyna, którą opiekowała się Iza. Kuratorka bardzo to przeżywa.

TVP Kobieta Poniedziałek 28.06
8:50
M jak miłość (38)

Iza nie zdała egzaminów. Małgorzata wstawia się za koleżanką u docenta Badeckiego, nie wiedząc, że to on przyczynił się do jej niepowodzenia. Jacek ulega dawnej słabości i oszukuje Martę.

TVP HD Wtorek 29.06
6:00
M jak miłość (1169)

Marek i Ewa świętują rocznicę pierwszego pocałunku. W Grabinie zjawia się Darek. Przyjechał z Niemiec, by zobaczyć się z Hanią i jej matką. Franek postanawia udawać przed nim partnera Natalii.

TVP Kobieta Wtorek 29.06
8:50
M jak miłość (39)

Rozgoryczona Marta chce spędzić kilka dni w Grabinie. Zduńscy są oburzeni, że Paweł podjął pracę w warsztacie samochodowym. Hanka jest zdecydowana na samotne macierzyństwo.

TVP HD Środa 30.06
6:00
M jak miłość (1170)

Natalka dowiaduje się, że Darek miał wypadek. Jedzie z Markiem do szpitala. Robert ponownie prosi Agnieszkę o rękę. Asia próbuje wyswatać Marylę z Markowskim. Zaprasza oboje na kolację.

TVP Kobieta Środa 30.06
8:50
M jak miłość (40)

Marek postanawia nie rozwodzić się, choć nie jest pewien swego ojcostwa. Docent Badecki zaprasza Małgorzatę do teatru. Mecenas Gradoń będzie bronił Złotego. Jacek nie radzi sobie z nałogiem.

TVP Kobieta Środa 30.06
9:50
M jak miłość (41)

Marta postanawia poprosić o ochronę. Krzysztof dowiaduje się, jak bardzo zła jest sytuacja finansowa przetwórni. Gałązkowa prowadzi wobec Hanki podwójną grę.

TVP HD Czwartek 1.07
6:00
M jak miłość (1171)

Magda i Olek rezerwują termin ślubu. Oboje marzą o dziecku. Do Grabiny wracają Basia i Lucjan. Spotkanie w gronie rodzinnym zaczyna się od wielkiej awantury. Marek i Natalka mają pretensje do Basi.

TVP Kobieta Czwartek 1.07
8:50
M jak miłość (42)

Po aresztowaniu Janka Hanka traci zaufanie do Gałązkowej. Małgosia coraz częściej porównuje docenta Badeckiego z Michałem. Marta nie czuje się bezpieczna.

TVP Kobieta Czwartek 1.07
9:50
M jak miłość (43)

Lekarze w szpitalu w Gródku ostrzegają, że ciąża Hanki jest zagrożona. Maria troskliwie się nią opiekuje. Krzysztof chce wprowadzić Kozielskiego do przetwórni.

TVP HD Piątek 2.07
6:00
M jak miłość (1172)

Joannę odwiedza ojciec. Chce się pożegnać z córką, gdyż wkrótce czeka go operacja. Magda przyznaje się Aleksandrze do swoich problemów zdrowotnych. Kinga zamierza odkupić od Pawła udziały w bistro.

TVP Kobieta Piątek 2.07
8:50
M jak miłość (44)

Gałązkowa odnajduje Hankę w szpitalu i żąda, by wracała do domu. Gdy lekarz nie wyraża zgody - dostaje ataku szału. Kozielski stwierdza, że ktoś okrada firmę.

TVP Kobieta Piątek 2.07
9:50
M jak miłość (45)

Maria jest przeciwna współpracy męża z Kozielskim. Marek odwiedza Hankę w szpitalu i proponuje jej powrót do jego domu. Oczarowana Badeckim Małgosia zgadza się na wspólny wypad za miasto.

TVP 2 Sobota 3.07
7:00
M jak miłość (1575) (powt.)

Olewicz odnajduje Marcina w siedlisku. Wkrótce na miejsce przyjeżdża Aneta, która próbuje wyjaśnić szwagrowi, co wydarzyło się feralnej nocy w Krakowie. Tłumaczy, że całą intrygę ukartował Bosacki.

TVP 2 Niedziela 4.07
7:00
M jak miłość (1576) (powt.)

Marcin wraca z Grabiny do Warszawy. Oznajmia Izie, że się wyprowadza. W Lipnicy Kisielowa organizuje wystawę fotografii Dawida. Na widok zdjęcia Kai matka chłopaka w pośpiechu opuszcza wernisaż.

TVP HD Poniedziałek 5.07
6:00
M jak miłość (1173)

Budzyński zabiera Anię na wycieczkę do Grabiny. Po drodze zatrzymują się na parkingu w lesie, gdzie dziewczynka staje się przypadkowym świadkiem zabójstwa. Sprawca zauważa dziecko.

TVP Kobieta Poniedziałek 5.07
8:50
M jak miłość (46)

Lucjan jest poważnie chory na serce i Marek zwołuje rodzinną naradę. Brakuje Małgorzaty. Hanka zostaje wypisana ze szpitala. Marta rozmawia z Jackiem.

TVP Kobieta Poniedziałek 5.07
9:50
M jak miłość (47)

Gałązkowa trafia do szpitala psychiatrycznego. Na wieść o chorobie ojca Małgosia przyjeżdża do domu. Kalisiak prosi Marię, by wstawiła się za nim u Krzysztofa.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)