M jak miłość (722)

M jak miłość

odc. 722

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Jarosław Sypniewski
W skrócie:Nocą do przychodni włamują się złodzieje. Arturowi udaje się zatrzymać jednego z nich. Okazuje się nim zięć Lucyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

W nocy, kiedy Kulesza ma dyżur, do przychodni Rogowskich włamują się złodzieje. Bandyci ciężko ranią doktora. Maria zaalarmowana hałasem w domu wzywa na pomoc Artura. Lekarzowi udaje się przepędzić napastników i zatrzymać jednego z nich. Okazuje się, że jest nim zięć Lucyny. Majka, zazdrosna o Madzię, namawia Pawła, by zerwał kontakt z dziewczyną. Jednak narzeczony ignoruje jej prośbę. Agata wyznaje Rogowskiemu, że przyjechała do Gródka, by odszukać swoją dawną sympatię. Nowacki mówi Hance, że skontaktowała się z nim kobieta, która przed laty złamała mu serce. Piotrek informuje brata, że 15 listopada będą obchodzić trzy uroczystości: chrzest i urodziny Lenki oraz ślub jego i Kingi. Do Chojnackiej dzwoni dawny znajomy, który stara się nakłonić ją do spotkania. Barbara dowiaduje się, że Grażyna chce się widzieć z Hanką. Zmusza kochankę syna, by wycofała się ze spotkania. Marek daje żonie w prezencie bilety na wycieczkę do Egiptu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także