M jak miłość (720)

M jak miłość

odc. 720

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Waldemar Szarek
W skrócie:Chcąc zdobyć nowy kontrakt, Mirka zamierza udawać, że jest szczęśliwą żoną i matką. Barbara widzi, że syn stara się odkupić swoje winy. Kaśka wyznaje Hance, że nadal kocha Sebastiana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Chcąc zdobyć nowy kontrakt, Mirka zamierza udawać, że jest szczęśliwą żoną i matką. Prosi Zduńskich, aby pożyczyli jej dziecko. Kinga protestuje, ale Piotrek w sekrecie przed żoną przystaje na propozycję szefowej. Marek daje Hance prezent. Barbara widzi, że syn stara się odkupić swoje winy. Matka uważa jednak, że podarunki nie wystarczą, by wymazać małżeńską zdradę. Kaśka wyznaje Hance, że nadal kocha Sebastiana. Mostowiakowa umawia się z nim w pubie i przekonuje go, by wybaczył żonie zdradę. W czwartą rocznicę śmierci Krzysztofa Maria udaje się z synami na cmentarz. Artur rozmawia z Pawłem o przyszłości jego związku z Majką. Chłopak zaczyna się zastanawiać nad powrotem na studia. Nowacki proponuje Hance, by w ramach studenckich praktyk poprowadziła lekcje za chorą na serce koleżankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także