M jak miłość (673)

M jak miłość

odc. 673

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Jarosław Sypniewski
W skrócie:Rodzice Daniela wycofują skargę przeciwko Łukaszowi. Marta wpada do Budzyńskiego, by podziękować za pomoc. On próbuje ją objąć i pocałować. Maria odbiera wyniki badań. Dziecko jest zdrowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Rodzice Daniela wycofują skargę przeciwko Łukaszowi. Marta zapowiada Budzyńskiemu, że wpadnie do niego, by podziękować za pomoc. Ku jej zaskoczeniu Andrzej przyjmuje ją ubrany jedynie w szlafrok. Próbuje objąć i pocałować. Marta wyrywa się i szybko wychodzi. W pracy Wojciechowska bierze na kilka miesięcy bezpłatny urlop. Prezes proponuje jej posadę wykładowcy na jednej z prywatnych uczelni. Maria odbiera wyniki badań. Okazuje się, że dziecko jest zdrowe. Piotrek nie radzi sobie z prowadzeniem domu i opieką nad dzieckiem. Wciąż dzwoni do żony i przeszkadza jej w pracy. Roztargnienie pracownicy zauważa Mirka. Marzena zabiera Krzysia na obiad. Na ulicy zauważa ich Irek. Zawiadamia matkę Olgi, że Kuba nie zajmuje się jej wnukiem. Zdenerwowana teściowa kontaktuje się z Zioberem. Grozi, że opowie o wszystkim córce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także