M jak miłość (672)

M jak miłość

odc. 672

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Sebek prosi Hankę, by przekazała Kaśce informację, że chce szybko przeprowadzić sprawę rozwodową. Do Grabiny wraca Marek. Po kłótni z żoną jedzie do Warszawy i umawia się z Grażyną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Sebek prosi Hankę, by przekazała Kaśce informację, że chce szybko przeprowadzić sprawę rozwodową. Do Grabiny wraca Marek. Dowiaduje się, że żona spotkała się z Jaroszym. Między małżonkami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Po kłótni z żoną zdenerwowany Marek wraca do Warszawy i umawia się na wieczór z z Grażyną. Michał wręcza wypowiedzenie Lucynie. Maria jest pewna, że nakłoniła go do tego żona. Grzegorz proponuje Małgosi wyjazd do Francji. Dziewczyna odmawia ze względu na swój odmienny stan. O tym, że spodziewa się dziecka, Mostowiakówna mówi też Marcie. Łukasz idzie na kolejne przesłuchanie. Marta prosi o pomoc prawnika, którego zarekomendował jej Budzyński. W trudnych chwilach wspiera ją Szymon.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także