M jak miłość (671)

M jak miłość

odc. 671

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Romans Pawła i Mirki kwitnie. Niespodziewanie z Pawłem kontaktuje się matka Majki. Podejrzewa u córki depresję. Piotrek traci pracę w Oazie. Hanka znów sprzecza się z Markiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Romans Pawła i Mirki kwitnie w najlepsze. Dziewczyna zbiera się na odwagę i proponuje Zduńskiemu, by się do niej wprowadził. Niespodziewanie z chłopakiem kontaktuje się matka Majki. Podejrzewa, że jej córka wpadła w depresję - całymi dniami nie wychodzi z pokoju, nie je, unika rozmów. Paweł bez wahania jedzie do przyjaciółki. Piotrek traci pracę w Oazie. Zawadzki z powodu problemów finansowych musiał zwolnić jedną osobę. Zduński na czas szukania nowej posady postanawia poświęcić się opiece nad Lenką. Pociesza żonę, że dzięki temu będzie mogła bez przeszkód oddać się robieniu kariery. Hanka znów sprzecza się z Markiem. Od Kaśki Mostowiakowa dowiedziała się, że mąż spotyka się z Grażyną. W szkole Hanka próbuje rozdzielić walczących Sebka i Nowackiego i przypadkowo dostaje w twarz od jednego z uczestników bójki. Załamana jedzie do pubu. Pijaną Hankę ku oburzeniu Barbary przywozi do domu Jaroszy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także