M jak miłość (390)

M jak miłość

odc. 390

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Stefan przygotowuje się do wyjazdu z Grabiny. Marek nie ma pieniędzy na odkupienie jego udziałów. Stefan chce sprzedać je Egonowi. Łukasz z rodzicami wybiera imię dla siostry. Będzie Anią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Stefan przygotowuje się do wyjazdu z Grabiny. Tymczasem Marek uprzedza go, że nie ma pieniędzy, aby odkupić jego udziały. Stefan decyduje się w tej sytuacji sprzedać swoją część pubu Egonowi. Łukasz, razem z Martą i Norbertem, wybiera imię dla siostry. Po wielu propozycjach decydują się nazwać ją Ania. Kinga znowu ma wątpliwości, czy powinna zostać w kraju. Dzwoni do niej z Londynu matka chorego chłopca, którym się zajmowała, i błaga ją, by wróciła. Okazuje się, że dziecko bardzo przeżywa rozstanie z opiekunką. Jerzy domyśla się, że Madzia wyprowadziła się z Łowickiej z powodu Kamila. Chce jej pożyczyć pieniądze na wynajęcie osobnego mieszkania. Dziewczyna jednak odmawia.

Zobacz także