M jak miłość (389)

M jak miłość

odc. 389

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Kinga zdecydowała, że zostanie w Polsce. Krzysztof bardzo przejmuje się kradzieżą na budowie. Justyna chce być wolontariuszką w hospicjum. Ewa zaczyna akceptować związek matki z Teodorem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Filarscy próbują przekonać córkę, by nie wyjeżdżała do Londynu. Tymczasem Kinga sama już zdecydowała, że zostanie w Polsce. Krzysztof bardzo przejmuje się kradzieżą na budowie, co nie pozostaje bez wpływu na jego zdrowie. Odczuwa bóle serca. W tajemnicy przed żoną idzie do kardiologa. Lekarz każe mu odpocząć i unikać stresu. Renia opowiada Marii, że jej córka zupełnie się zmieniła. Justyna zaczęła chodzić do kościoła i chce być wolontariuszką w hospicjum. Do przychodni zagląda w tym czasie pan Józef. Tym razem wręcza Reni namalowany przez siebie obraz i wyznaje, że dzięki wizytom w ośrodku nie czuje się samotny. Ewa, pod wpływem rozmowy z Leszkiem, zaczyna akceptować związek matki z Teodorem.

Zobacz także