M jak miłość (388)

M jak miłość

odc. 388

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Natalia Koryncka-Gruz
W skrócie:Mostowiakowie odwiedzają Martę i Norberta. Chcą zobaczyć nowonarodzoną wnuczkę. Madzia jest oczarowana ojcem Kamila. Krzysztof kupuje materiały na nowy dom, ale zostają skradzione z budowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Mostowiakowie odwiedzają Martę i Norberta. Chcą zobaczyć swoją nowo narodzoną wnuczkę. Szczęśliwi rodzice proszą Kingę i Piotrka, by zostali rodzicami chrzestnymi. Kinga obiecuje mężowi, że przemyśli swoją decyzję o powrocie do Londynu. Tymczasem Madzia wyznaje przyjaciółce, że jest naprawdę oczarowana ojcem Kamila. Krzysztof bierze kredyt i kupuje materiały na nowy dom. Wieczorem odbiera telefon, że wszystko, co zgromadził, zostało skradzione z budowy. Rogowski i Kotowicz postanawiają po pracy utopić smutki w alkoholu. Przy okazji odkrywają, że obaj zakochani są w tej samej kobiecie. Filarski przypadkiem spotyka Krzysztofa. Przeprasza go za wszystko i opowiada o swoich kłopotach z żoną. Filarska w końcu wraca do domu.

Zobacz także