M jak miłość (385)

M jak miłość

odc. 385

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Waldemar Szarek
W skrócie:Małgosia zdobywa się na rozmowę z Elką. Kinga każe ojcu przeprosić Krzysztofa. Filarski przychodzi do Krzysztofa i Marii kompletnie pijany. Madzia umawia się z tajemniczym adoratorem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Małgosia zdobywa się na poważną rozmowę z Elką na temat Stefana. Dziewczyna wyznaje jej, że jest on miłością jej życia. Małgosia cieszy się, że Stefan ma szansę ułożyć sobie życie i być szczęśliwym z inną kobietą. Lucjan jest dumny z córki, że zachowała się mądrze i z wyczuciem. Kinga dowiaduje się o konflikcie między jej ojcem i teściem. Grozi ojcu, że jeśli nie przeprosi Krzysztofa Zduńskiego, więcej się do niego nie odezwie. W tej sytuacji Filarski chce zmusić się do przeprosin, ale nic mu z tego nie wychodzi. W końcu przychodzi do domu Krzysztofa i Marii kompletnie pijany. W tym stanie ubliża Krzysztofowi. Madzia umawia się ze swoim tajemniczym adoratorem w kawiarni. Tymczasem do jej stolika przysiada się ojciec Kamila. Obiecuje, że kiedy jej gość się zjawi, on odejdzie.

Zobacz także