M jak miłość (384)

M jak miłość

odc. 384

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Waldemar Szarek
W skrócie:Paweł jedzie do rodziców. Maria opowiada mu o relacjach z Krzysztofem, który czuje się upokorzony. W Grabinie Łukasz pomaga dziadkowi w gospodarstwie. Grzegorz chce zbliżyć się do Małgosi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Paweł jedzie do rodziców, do Gródka. Maria opowiada mu o problemach w relacjach z ojcem, który uważa, że załatwiając mu pracę po znajomości, upokorzyła go. Chłopak rozmawia z Krzysztofem i stara się go przekonać, żeby wybaczył żonie. W Grabinie Łukasz pomaga dziadkowi w gospodarstwie. Cały czas jest jednak przygnębiony i małomówny. Grzegorz po raz kolejny próbuje zbliżyć się do Małgosi, ale ona odmawia jakichkolwiek kontaktów z nim. Podejmuje też decyzję o wystąpieniu o rozwód ze Stefanem. Jedzie do Grabiny, żeby mu o tym powiedzieć. Widzi, jak mąż wraca z romantycznej randki z Elką. Piotrek niespodziewanie wraca z Londynu. Okazuje się, że wiodło mu się tam nie najlepiej dlatego podjęli z Kingą decyzję, że powinien wrócić do Polski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także