M jak miłość (383)

M jak miłość

odc. 383

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Waldemar Szarek
W skrócie:Lucjan zauważa Simonę czule żegnającą się z Egonem. Kamil twierdzi, że domyśla się, kto jest wielbicielem Madzi. Leszek prosi Nowicką, by nakłoniła córkę do ślubu. Leszek odwiedza Teodora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Idąc na poranny spacer, Lucjan przypadkiem zauważa Simonę wymykającą się z domu syna i czule żegnającą się z Egonem. Broniąc się przed podejrzeniami o romans, kucharz wyznaje prawdę o kłamstwach Stefana. Lucjan przekazuje te nowiny Markowi. Obaj domyślają się, że Stefan wyjechał gdzieś z Elką. Paweł rozmawia z Madzią na temat wyjazdu młodych Zduńskich do Londynu. Wygląda na to, że Kinga jest zachwycona pobytem w Anglii, ale Piotrkowi trudno jest się przystosować do nowych warunków. Paweł proponuje Madzi, by wyjechała z nim na 2 tygodnie nad morze. Dziewczyna zgadza się, ale w tym samym czasie odpisuje na SMS-y od tajemniczego adoratora. Urażony Zduński rezygnuje ze wspólnej podróży. W klubie Kamil wyznaje mu, że domyśla się, kto jest cichym wielbicielem Madzi. Leszek prosi Nowicką, by nakłoniła córkę do ślubu z nim. Ewa tłumaczy matce, że nie jest jeszcze pewna swoich uczuć. Tymczasem Leszek, w tajemnicy przed Janiną, odwiedza Teodora. Namawia go, by walczył o swój związek. Nowicki umawia się więc z ukochaną na romantyczną kolację.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także