M jak miłość (381)

M jak miłość

odc. 381

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Teodor prosi żonę o rozwód. Pod jego nieobecność Janina zabiera resztę swoich rzeczy. Kamil kłóci się z Madzią. Paweł próbuje załagodzić spór. Kamil umawia się z Karoliną na kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Teodor usiłuje wytłumaczyć żonie, że najlepszym wyjściem z ich sytuacji będzie rozwód. Pod jego nieobecność Janina zabiera z domu kochanka resztę swoich rzeczy. Kamil bez większych powodów kłóci się z Madzią. Paweł próbuje załagodzić spór przyjaciół, ale w rezultacie doprowadza tylko do kolejnej awantury. Kamil umawia się z Karoliną na wspólną kolację. Ponętna bizneswoman stara się trzymać kolegę z pracy na dystans, ale to jeszcze bardziej ekscytuje chłopaka. Madzia dostaje od tajemniczego wielbiciela perfumy. Wkrótce otrzymuje również kilka SMS-ów. Mężczyzna zdradza w nich, że już się kiedyś spotkali. Elka bierze kilka dni wolnego, twierdząc, że wybiera się na wesele kuzynki. W tym samym czasie Stefan planuje wyjazd do Niemiec. Okazuje się, że w tajemnicy przed wszystkimi decydują się na romantyczną podróż we dwoje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także