M jak miłość (380)

M jak miłość

odc. 380

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Krzysztof jest wściekły na Marię, że załatwiła mu pracę. Z wyników badań córki Reni wynika, że jest ona zdrowa. Radość Justyny mąci sprzeczka rodziców. Janina wyprowadza się od Teodora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Po tym, czego Krzysztof dowiedział się od Filarskiego, atmosfera w domu Zduńskich jest nie do wytrzymania. Krzysztof nie odzywa się do Marii albo robi jej kolejną awanturę o to, że za jego plecami załatwiła mu pracę i pozwoliła uwierzyć, że dostał ją ze względu na swoje kwalifikacje. Ma żal do żony o to, że go upokorzyła. Marysia tłumaczy mężowi, że chciała mu pomóc. Załamana jedzie do Filarskiego i bez ogródek mówi mu, że jest złym człowiekiem. Z wyników badań córki Reni wynika, że jest ona zdrowa. Radość Justyny mąci jednak kolejna sprzeczka rodziców. Renia ma bowiem pretensje do męża, że wyjawił Filarskiemu, w jaki sposób Krzysztof dostał pracę. Janina wyprowadza się od Teodora, ponieważ się pokłócili. Jednak bardzo cierpi z powodu rozłąki. Teodor umawia się ze swoją żoną na poważną rozmowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także