M jak miłość (323)

M jak miłość

odc. 323

serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska
Reżyseria:Waldemar Szarek
W skrócie:Alicja mówi Hance o szantażu Petera. Podobno potrącony przez nią mężczyzna zmarł w szpitalu. Rafał prosi Martę, by do niego wróciła. Ona odmawia. Kamil otrzymuje na uczelni zaliczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Alicja wyznaje Hance prawdę o szantażu Petera, który wmówił jej, że potrącony przez nią mężczyzna zmarł w szpitalu w Gródku. Hanka opowiada o jej problemach mężowi. Marek postanawia sprawdzić, czy Peter nie kłamie. Odkrywają, że do szpitala nie trafiła żadna ofiara wypadku. Lucjan martwi się o Hankę, ale nie udaje mu się namówić synowej do zwierzeń. W wyniku stresu Mostowiak znowu ma problemy z sercem i trafia do szpitala. Rafał prosi Martę, by do niego wróciła. Deklaruje, że wybaczy jej zdradę i zaopiekuje się kolejnym dzieckiem. Ona jednak odmawia. Łukasz prosi rodziców, żeby nie odsyłali go z powrotem do Stanów. Kamil otrzymuje na uczelni zaliczenie. Wie jednak, że bez pomocy przyjaciół by sobie nie poradził. Kinga zauważa, że między nim a Madzią wyraźnie coś "iskrzy".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także