×
M jak miłość (1794)

M jak miłość

odc. 1794

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
W skrócie:Franka i Paweł spotykają zapłakaną Elkę, na którą napadł znajomy. Zduńska donosi o sprawie Arturowi. Anita jedzie z Kamilem do rodzinnego domu. Mimo bolesnych wspomnień zgadza się spotkać z matką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Franka i Paweł spotykają rankiem przed bistro zapłakaną Elkę. Okazuje się, że napadł na nią jeden ze znajomych. Zduńska donosi o sprawie Arturowi. Ten wyrównuje rachunek z niedoszłym gwałcicielem, którego niestety sam przyjaciółce przedstawił. Lenka obchodzi 15. urodziny. Kinga i Piotr urządzają dla córki imprezę. W trakcie zabawy nastolatka zalewa się łzami. Okazuje się, że Grzesiek zerwał z nią przez internet. Zazdrosna koleżanka wmówiła mu, że Zduńska spotyka się z innym. Dzięki szczerej rozmowie z chłopakiem Piotrek ratuje związek córki. Anita jedzie z Kamilem do domu, w którym się wychowała. Mimo bolesnych wspomnień zgadza się po raz kolejny spotkać z matką. Związek Sylwii i Wernera jest bardzo burzliwy, głównie za sprawą pani Oli. Zachwycony faktem, że gosposia traktuje go jak bóstwo, Adam wcale nie chce jej zwolnić. Kostecka powoli traci już cierpliwość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także