×
M jak miłość (1788)

M jak miłość

odc. 1788

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Ziemowit Wasilewski, Małgorzata Rożniatowska, Igor Pawłowski
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Rogowscy odkrywają, że Basia spotyka się ze starszym od niej piłkarzem. Natalia interweniuje w sprawie chuliganów demolujących przystanek autobusowy. Imponuje Adamowi, który proponuje jej pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Artur bagatelizuje swoje problemy zdrowotne, co kończy się zapaleniem płuc. Rogowscy odkrywają, że Basia spotyka się ze sporo starszym od niej piłkarzem Michałem. Chłopak gra w pierwszej lidze i niebawem zdaje maturę. Dorota i Bartek spędzają razem kolejną noc. Kobieta nie ma pojęcia, że z ukrycia obserwuje ją były mąż Tomasz, który później próbuje zniechęcić ją do tego romansu. Natalia podejmuje interwencję w sprawie chuliganów demolujących przystanek autobusowy. Zadowolony z jej postawy Adam proponuje jej pracę. Mostowiakówna postanawia zostać w Polsce. Przebywająca w sanatorium Kisielowa prosi telefonicznie Barbarę o interwencję. Dowiedziała się od sąsiadek, że Robert nawiązał znajomość z "joginką z Siedliska". Mostowiakowa po raz kolejny pomaga Żakowi ratować małżeństwo. Niebawem na miejscu pojawia się również wzburzona Zofia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także