×
M jak miłość (1787)

M jak miłość

odc. 1787

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Adrian Brząkała, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Marcin sięga po alkohol, by odreagować ślub Izy i Radka. Robert odwiedza Anię w domu. Kama, która wciąż żyje w strachu po porwaniu, nie rozpoznaje swojego napastnika i życzliwie się z nim wita.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Marcin sięga po alkohol, by odreagować ślub Izy i Radka. Kiedy Barbara odwiedza detektywa, wspiera zakłopotaną całą sytuacją Kamę, która po porwaniu wciąż żyje w strachu. Tymczasem Robert spotyka się z Anią. Rozmowa na tematy osobiste kończy się wizytą szefa gangu u niej w domu. Kama nie rozpoznaje jednak swojego napastnika i życzliwie się z nim wita. Iwona zmienia zdanie w kwestii mieszkania z Argasińskim, co kończy się kłótnią. Aneta i Olek łagodzą konflikt seniorów. Kasia i Justyna starają się odszukać ukochanego swojej zmarłej ciotki, ale odkrywają, że Jan nie żyje. Podczas poszukiwań kobiety spotykają Krzysztofa, wnuka mężczyzny, który okazuje się znajomym Karskiej z pracy - ratownikiem. Lekarka zauważa, że kolega interesuje się jej siostrą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także