x
M jak miłość (1785)

M jak miłość

odc. 1785

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Tomasz Szreniawa
W skrócie:Z okazji rocznicy ślubu Paweł i Franka organizują przyjęcie. Zduńska dowiaduje się, że Elka zakończyła związek. Postanawia zeswatać ją z Arturem. Do Grabiny przyjeżdża Marta. Towarzyszy jej Jacek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 15 czerwca
pojutrze
6:30 TVP 2 (z napisami)

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Paweł i Franka obchodzą drugą rocznicę ślubu. Organizują kameralne przyjęcie w bistro. Zduńska dowiaduje się, że Elka zakończyła swój związek. Postanawia zeswatać dziewczynę z Arturem. Wieczorem żona Pawła traci dobry humor, gdy dowiaduje się, że po raz kolejny padła ofiarą oszustki. Wychodzi na jaw, że tym razem wzięła ona na jej nazwisko wysoką pożyczkę. Bartek i Dorota wracają ze wspólnego wyjazdu. Kobieta jest rozczarowana, gdy mężczyzna okazuje jej chłód. Milionerka nie ukrywa, że jest zazdrosna o przyjaźń Lisieckiego z Natalią. Gdy okazuje się, że Bartek musi wrócić na rozprawę rozwodową do Australii, Kawecka decyduje się mu pomoc. Kochankowie się w końcu godzą. Natalia odkrywa, że adorator, którego poznała w sieci, ukrył przed nią, że ma żonę i dziecko. Dziewczynę wspiera Bartek. Barbara z kolei namawia ją, by wróciła na stałe do Polski. Do Grabiny przyjeżdża Marta. Towarzyszy jej Jacek, którego jednak Mostowiakowie nie witają z radością. Milecki przeprasza eksżonę za swoje błędy sprzed lat. Wyznaje jej, że wciąż żałuje ich rozstania. Wieczorem Jacek namiętnie całuje Wojciechowską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także