M jak miłość
odc. 1735
| Występują: | Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek |
|---|---|
| Reżyseria: | Tomasz Średniawa |
| W skrócie: | Piotr i Kamil przyłapują w końcu Wernera z Sylwią. Julia dalej knuje intrygę przeciwko Andrzejowi. Ponownie okłamuje przyjaciółkę, opowiadając o domniemanym starciu z Budzyńskim w sądzie. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.
W tym odcinku
Piotr i Kamil przyłapują Wernera z Sylwią. Romans kochanków wychodzi wreszcie na jaw. Julia dalej knuje intrygę przeciwko Andrzejowi. Ponownie okłamuje przyjaciółkę, opowiadając o domniemanym starciu z Budzyńskim w sądzie. Malicka pokazuje Sylwii fałszywy e-mail, który w rzeczywistości wysłała sama do siebie. Później prawniczka kradnie szalik mężczyzny i zaczyna planować swoje zniknięcie. Paweł udaje się na ogłoszenie wyroku w sprawie Sowińskiego. Filip zostaje uznany za winnego, ale mimo to wychodzi na wolność. Piotr i Franka usiłują uspokoić wzburzonego tym Zduńskiego. Tymczasem ktoś zostawia pod drzwiami Basi kwiaty wraz z liścikiem z przeprosinami. Okazuje się, że są one od chłopaka, który ją wcześniej zaatakował. Milena mówi Budzyńskim o śmierci ojca Nadii. Okazuje się, że Dima został zastrzelony, gdy próbował uciec z obozu. Magda i Andrzej są załamani tragiczną wiadomością. Nie wiedzą, że informacja jest jednak fałszywa.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Teresa Lipowska
jako Barbara Mostowiak -
Małgorzata Rożniatowska
jako Zosia Kisielowa -
Małgorzata Pieńkowska
jako Maria -
Katarzyna Cichopek
jako Kinga Filarska-Zduńska -
Mikołaj Roznerski
jako Marcin Chodakowski -
Marcin Mroczek
jako Piotr Zduński -
Dominika Kachlik
jako Franka -
Rafał Mroczek
jako Paweł Zduński -
Adriana Kalska
jako Iza Lewińska -
Krzysztof Tyniec
jako Robert -
Ilona Janyst
jako Aneta Kryńska-Chodakowska -
Maurycy Popiel
jako Olek Chodakowski -
Robert Moskwa
jako doktor Artur Rogowski -
Jakub Józefowicz
jako Łukasz Wojciechowski -
Karol Strasburger
jako Jerzy Argasiński -
Alżbeta Lenska
jako Patrycja -
Karina Woźniak
jako Basia Rogowska -
Dominika Ostałowska
jako sędzia Marta Wojciechowska-Budzyńska -
Kacper Kuszewski
jako Marek Mostowiak -
Małgorzata Pieczyńska
jako Aleksandra -
Iga Krefft
jako Ula Jakubczyk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Średniawa
reżyseria
Zobacz także
- M jak miłość (1903) - serial obyczajowy - dziś, 28 lutego 17:25 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1912) - serial obyczajowy - niedziela, 1 marca 6:25 i 1 późniejsza emisja
- M jak miłość (1872) - serial obyczajowy - niedziela, 1 marca 10:00
- M jak miłość (1904) - serial obyczajowy - niedziela, 1 marca 17:25 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1704) - serial obyczajowy - noc niedz./pon., 1 na 2 marca 5:35
- M jak miłość (1913) - serial obyczajowy - poniedziałek, 2 marca 20:55 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1705) - serial obyczajowy - noc pon./wt., 2 na 3 marca 5:30
- M jak miłość (1914) - serial obyczajowy - wtorek, 3 marca 20:55 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1706) - serial obyczajowy - noc wt./śr., 3 na 4 marca 5:30
- M jak miłość (1707) - serial obyczajowy - noc śr./czw., 4 na 5 marca 5:30
