x
M jak miłość (1708)

M jak miłość

odc. 1708

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Weronika wyznaje Wernerowi, że spodziewa się jego dziecka. Prawnik nagle mdleje. Gdy odzyskuje przytomność, nie jest zachwycony nowiną. Kamil dowiaduje się, że Andrzej miał wypadek w Ukrainie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Andrzej informuje Magdę, że udało mu się porozmawiać z lekarzem, który pracował z ojcem Nadii. Według medyka mężczyzna trafił do niewoli. Prawnik jednak okłamuje ukochaną, twierdząc, że jest teraz w Krakowie. Kilka godzin później Kamil otrzymuje zatrważającą wiadomość. Okazuje się, że przebywający w Ukrainie Budzyński miał wypadek i zaginął bez śladu. Gryc rusza na poszukiwania przyjaciela. Paweł prosi Piotra o pomoc w odnalezieniu mężczyzny, który zaatakował Basię. Martwi się jeszcze bardziej, gdy córka postanawia zapisać się na kurs sztuk walki. Dziewczyna udaje przed wszystkimi, że nie przeżywa tego, co jej się przydarzyło. W rzeczywistości jest o krok od załamania. Nie chce jednak zwrócić się o pomoc do psychologa. Tymczasem Weronika wyznaje Wernerowi, że jest z nim w ciąży. Zaskoczony prawnik nagle mdleje. Gdy wreszcie odzyskuje przytomność, nie jest zachwycony z nowiny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także