M jak miłość (1706)

M jak miłość

odc. 1706

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Paweł wyznaje France, że planuje kupić działkę w Grabinie. Jego żona jest zachwycona tym pomysłem. Basia, wracając od koleżanki, wsiada do auta nieznajomego. Kierowca brutalnie ją atakuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Wspierany przez Barbarę i Marię Paweł w końcu wyznaje France, że planuje kupić działkę w Grabinie. Jego żona jest zachwycona tym pomysłem. Basia, wracając od koleżanki, wsiada do auta nieznajomego, który prosi, by wskazała mu drogę. Kierowca, Filip, wywozi ją na odludzie i brutalnie atakuje. Przerażoną i zranioną nastolatkę znajduje na parkingu przypadkowa kobieta. Wzburzeni Zduńscy zawożą Basię na komisariat. Ula i Bartek zawiadamiają bliskich, że zdecydowali się zostać w Australii dłużej, niż planowali. Przygnębiona kolejnymi miłosnymi porażkami Marta zwierza się matce. Potem odwiedza Patrycję i Łukasza. Prosi, by syn był ostrożny w relacjach z Klaudią. Niebawem pacjentka proponuje mu spotkanie po pracy. Ania wyznaje najbliższym, że przeżywa rozstanie z Damianem, który musiał wyjechać z matką do Ameryki. Ewa nadal traktuje Marię jak swoją rywalkę. Kiesielowa ma pretensje do męża, który adoruje sąsiadki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x