M jak miłość (1685)

M jak miłość

odc. 1685

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Iza ma objąć stanowisko redaktor naczelnej 'Głosu Gródka' na stałe. Marcin obawia się, że żona będzie miała mniej czasu dla rodziny. Kasia znajduje testament Jakuba. Prosi go o wyjaśnienie sprawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Aneta i Olek nie przestają się kłócić, przez co z trudem godzą pracę z opieką nad Borysem. Wreszcie postanawiają zatrudnić opiekunkę. Zapraszają po kolei kandydatki na tę posadę i ostatecznie wybierają ostatnią chętną, Paulinę Kuśnik. Dziewczyna przyszła na spotkanie do ich domu prosto z siłowni, bez żadnego makijażu, co spodobało się zazdrosnej Anecie. Później jednak niania zagląda do nich w pełnym makijażu i prowokującej kreacji. Iza oświadcza Marcinowi, że ma objąć stanowisko redaktor naczelnej "Głosu Gródka" na stałe, ponieważ jej przełożona postanowiła zostać w Szwecji. Mąż kobiety wcale się z tego powodu nie cieszy. Martwi się, że ponownie, z powodu natłoku pracy, będą wieść osobne życia. Później Chodakowski zaprasza partnerkę na romantyczny wyjazd za miasto, podczas którego zakochani małżonkowie się godzą. Innym razem Marcin kłóci się w pracy z mężczyzną, który grozi jego klientowi i zapowiada detektywowi zemstę. Tymczasem Kasia przypadkowo znajduje testament Jakuba. Przygnębiona kobieta udaje się z wizytą do szpitala, prosząc ukochanego o wyjaśnienie sprawy. Arek okazuje koleżance swoje wsparcie, przyjmując pacjentów dziewczyny, podczas gdy ona jest na oddziale z Karskim. Aleksandra i Iwona zaś poznają tajemniczego Tymona Nagłowskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x