M jak miłość (1683)

M jak miłość

odc. 1683

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Marcin Krzyształowicz
W skrócie:Lilka wyznaje Barbarze, jak bardzo żałuje, że skrzywdziła Mateusza. Próbuje dowiedzieć się od emerytki, co u niego słychać. Tymczasem chłopak niespodziewanie zjawia się w Grabinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Lilka wyznaje Barbarze, jak bardzo żałuje, że skrzywdziła Mateusza. Próbuje dowiedzieć się od emerytki, co u niego słychać. Tymczasem chłopak niespodziewanie zjawia się w Grabinie. Chcąc zrobić rodzinie niespodziankę, przypływa do Polski wcześniej, niż zapowiedział im jego kolega. Jakiś czas później Barbara wspomina wnukowi o Lilce oraz o tym, że przyjechała na ślub swojej matki. Gdy Mostowiak przypadkiem spotyka swoją byłą żonę, odwraca się i odchodzi. Ula czuje się ostatnio zagubiona. Wyznaje Bartkowi, że nie wie, co chciałaby robić w życiu. Marzy jej się wyjazd do Australii i spotkanie z siostrą, za którą bardzo tęskni. Rogowscy i Mostowiakowie wspierają Krystynę i Staszka w przygotowaniach do ślubu. Kisielowa nie zostaje zaproszona na uroczystość. Kobieta postanawia więc się wprosić. Innym razem Maria i Artur, by uciec od codziennych obowiązków i problemów, decydują się na romantyczny wyjazd na weekend.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także