M jak miłość (1677)

M jak miłość

odc. 1677

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow, Marcin Krzyształowicz
W skrócie:Magda dowiaduje się, że o niewierności męża wiedzieli jej koledzy z kancelarii oraz Kinga. Postanawia zerwać kontakty ze wszystkimi, którzy ukrywali prawdę. Chce rzucić pracę i wyjechać do Grabiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 14 grudnia
za 8 dni
5:30 TVP 2 (z napisami)

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Magda dowiaduje się, że o niewierności męża wiedzieli jej koledzy z kancelarii, a także Kinga. Postanawia zerwać kontakty ze wszystkimi, którzy ukrywali prawdę. Chce rzucić pracę i wyjechać do Grabiny, aby tam w spokoju zebrać myśli. Zduńska stara się uratować ich przyjaźń. Przyjeżdża do siedliska, by zająć się zrozpaczoną koleżanką. Sylwia przekonuje Julię, by walczyła o serce Andrzeja i w końcu nagrywa się jego żonie na pocztą głosową. Tymczasem Budzyński, załamany ostatnimi wydarzeniami, szuka wsparcia u Kamila. Werner wciąż adoruje Weronikę. Wspierają go Anita i mała Pola.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także