M jak miłość (1675)

M jak miłość

odc. 1675

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Maria ostrzega Jagodę, że szukają jej podejrzani mężczyźni. Tadeusz ukrywa dziewczynę u siebie. Niebawem zostaje pobity. Kisielowa nabiera przekonania, że Nieśpielak jest w niej zakochany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 12 grudnia
za 4 dni
5:25 TVP 2 (z napisami)

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

W Grabinie zjawiają się bandyci należący do mafii. Maria ostrzega Jagodę, że szukają ją podejrzani mężczyźni. Modry prosi więc Tadeusza, aby ukrył jego siostrzenicę w bezpiecznym miejscu. Kiemlicz postanawia zawieźć ją do siebie. Przestępcom kilka godzin później udaje się jednak wpaść na trop dziewczyny i zjawiają się w domu sadownika. Tadeusz staje w obronie Jagody. Wdaje się w bójkę z jednym z napastników, ale zostaje brutalnie pobity. Były szef poszukiwanej żąda od niej wyjaśnień. Przerażona dziewczyna wyznaje, że pożyczoną gotówkę zainwestowała i jest gotowa oddać mu całą sumę. We wsi zjawia się również Beata. Kuzynka Marzeny usiłuje zdobyć sympatię Uli. Wypytuje dziewczynę także o jej relację z Jakubczykiem oraz spadek po nim, co wzbudza podejrzenia Lisieckiej. Tymczasem Kisielowa z dnia na dzień jest coraz bardziej przekonana, że profesor Nieśpielak jest w niej zakochany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także