M jak miłość (1673)

M jak miłość

odc. 1673

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Julia przekazuje Andrzejowi wynik testu na ojcostwo. Daje mu czas na zdecydowanie, czy uzna dziecko. Prawnik prosi o radę Martę. Tymczasem Sylwia namawia przyszłą mamę, by zawalczyła o serce kochanka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Julia przekazuje Andrzejowi wynik testu na ojcostwo. Daje mu czas na zdecydowanie, czy zgodzi się uznać jej dziecko, czy nie. Kobieta jest wyrozumiała i nie ma zamiaru do niczego mężczyzny zmuszać. Zdesperowany prawnik, nie wiedząc, co począć, zwraca się o radę do Marty. Była żona Andrzeja namawia go do wyznania prawdy obecnej partnerce i wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje czyny. Tymczasem przyjaciółka Julii, Sylwia, namawia przyszłą mamę, by ta zawalczyła o serce kochanka, a także szczęście dla siebie i przyszłego dziecka. Budzyński obiecuje, że zapewni zarówno Julii, jak i ich maleństwu opiekę, a także wyzna w końcu Magdzie całą prawdę. Gdy prawnik wraca do domu, jego żona nie czuje się jednak najlepiej, a on postanawia w dalszym ciągu ukrywać przed partnerką swoją zdradę. Nowy znajomy Budzyńskiej z siłowni, Michał, zaprasza ją do teatru. Kobieta jednak odmawia. Wyznaje później przyjaciółce Kindze, że dla własnego dobra powinna trzymać się z dala od kolegi, gdyż nie wierzy w damsko-męską przyjaźń. Weronika po przeprowadzce do Warszawy dyskutuje z Kamilem i Anitą na temat zasad widywania się z córką. Tymczasem Pola zamierza zeswatać swoją mamę z Wernerem. Kinga i Piotrek orientują się, jak ich córka Lenka szybko dorasta, gdy nastolatka tęskni za kolegą Antkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także