M jak miłość (1672)

M jak miłość

odc. 1672

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Patrycja wreszcie dostaje rozwód. Po raz kolejny odmawia też przyjęcia pomocy finansowej od byłego męża. Konflikt pomiędzy Martą a Argasińską narasta. Beata odwiedza Mostowiaków, by przeprosić Ulę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Patrycja wreszcie dostaje rozwód. Cieszy się, że będzie mogła zacząć nowy, lepszy etap życia u boku Łukasza. Kobieta po raz kolejny odmawia też przyjęcia pomocy finansowej od Argasińskiego. Konflikt pomiędzy Martą a Patrycją narasta. Wojciechowska, w tajemnicy przed Łukaszem, proponuje dziewczynie pożyczkę. Gdy ta odmawia, prawniczka wyznaje, że jej syn powinien wrócić do Warszawy. Według kobiety w Grabinie nie może rozwijać się zawodowo i tylko traci czas. Kuzynka Marzenki, Beata, ponownie odwiedza Mostowiaków, by szczerze przeprosić Ulę za swoje ostatnie zachowanie oraz próbę odebrania Kalinki. Tłumaczy, że działała wcześniej pod presją swojego partnera, ale udało jej się w końcu przejrzeć na oczy i żałuje swoich czynów oraz słów. Lisiecka ostatecznie przyjmuje jej przeprosiny. Nie jest jednak świadoma, że Beata tak naprawdę nią manipuluje. Barbara i Modry aranżują następne spotkanie Jagody i Tadeusza. Seniorzy cieszą się, gdy młodzi wydają się sobą coraz bardziej zainteresowani. Tymczasem Irma w dalszym ciągu szantażuje sympatię Kiemlicza, żądając, aby podzieliła się z nią pieniędzmi, które rzekomo zabrała byłym przełożonym. Mściwa kobieta wybiera się do Grabiny. Nie wie jednak, że śledzi ją przestępca pracujący dla mafii. Nieśpielak zjawia się w przychodni, by zaprosić Marię i Artura do swojego nowego domu w Grabinie. Rogowska utrzymuje wobec mężczyzny dystans i przy okazji mówi mu o pogróżkach, które dostała Iza. Profesor kategorycznie zaprzecza, twierdząc, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także