M jak miłość (1667)

M jak miłość

odc. 1667

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Arek Smoleński, Małgorzata Pieńkowska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Mateusz za pomocą komunikatora internetowego przedstawia swojej rodzinie kolegę ze statku, Rafała Kuleszę. Barbara w dalszym ciągu ukrywa przed swoim wnukiem prawdę o powrocie Lilki do Grabiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Mateusz za pomocą komunikatora internetowego przedstawia swojej rodzinie kolegę ze statku, Rafała Kuleszę. Barbara w dalszym ciągu ukrywa przed swoim wnukiem prawdę o powrocie Lilki do Grabiny. Tymczasem dziewczyna zwierza się Marii, że w rzeczywistości musiała uciec od Ethana, który zamienił jej życie w koszmar. Były partner ją zastraszał, używał wobec niej przemocy fizycznej, a także zabrał jej paszport, by nie mogła wrócić do kraju. Ula wraz ze swoim mężem usiłują poznać szczegóły z przeszłości Jakubczyka. Małżeństwo odkrywa, że mężczyzna przebywał jakiś czas w więzieniu. W okolicy krążą plotki, że ojciec Lisieckiej okradł miejscowego biznesmena Lipkowskiego. Przedsiębiorca wyznaje parze, że senior tak naprawdę wyświadczył mu przysługę, za którą ten mu zapłacił. Okazuje się, że Jakubczyk wziął na siebie winę, gdy Lipkowski pod wpływem alkoholu spowodował wypadek samochodowy. Małżonkowie odkrywają, że złota moneta, która otrzymała w prezencie od dziadka Kalinka, pochodzi od Lipkowskiego. Innym razem Ula i Bartek zapraszają Tadeusza wraz z Jagodą na obiad. Mają nadzieję, że ich goście wreszcie poczują do siebie sympatię. Innym razem Lisiecki postanowi wreszcie rozmówić się z Horbaczewskim. Chce, by emeryt wreszcie powiedział całą prawdę o testamencie Jakubczyka. Rogowski próbuje pomóc Basi w pogodzeniu się z Dawidem. Nastolatek jest jednak w dalszym ciągu bardzo zazdrosny o jej przyjaźń z Antkiem. Tymczasem Nieśpielak senior konsekwentnie zachęca Marię, aby odsprzedała mu swoją działkę. Gdy Rogowska po raz kolejny się nie zgadza, mężczyzna nieoczekiwanie stara się ją pocałować, za co zostanie uderzony przez nią w twarz. Nieśpielak tłumaczy się, że być może źle odczytał rzekome sygnały, który wysyłała mu kobieta. Później Kisielowa zawiadamia małżeństwo, że budowa kliniki profesora jest wstrzymana. Wszystko za sprawą wójta, który został aresztowany i oskarżony o wzięcie łapówki w zamian za zgodę na inwestycję, która może mieć niekorzystny wpływ na okolicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także