M jak miłość (1663)

M jak miłość

odc. 1663

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Michał Wnuk
W skrócie:Iza nie czuje się bezpiecznie po włamaniu. Policja jest bezradna. Marcin postanawia odszukać złodzieja. Chodakowski zastawia na mężczyznę zasadzkę. Budzyński dowiaduje się, że Julia jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 21 sierpnia
za 6 dni
7:00 TVP 2 (z napisami)
sobota, 27 sierpnia
za 12 dni
7:00 TVP 2 (z napisami)

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Iza nie czuje się bezpiecznie w swoim domu po tym, gdy włamał się do nich Rudnicki. Policja jednak okazuje się bezradna. Marcin postanawia więc odszukać złodzieja. Chodakowski zastawia na mężczyznę zasadzkę. Olek wraca do Polski. Lekarz ma wykonać kolejną operację w klinice i ma dla Chodakowskich miłą niespodziankę. Budzyński dowiaduje się, że Julia jest w ciąży. Załamany mężczyzna nie czuje się gotowy na szczerą rozmowę ze swoją kochanką o dziecku. Wkrótce wychodzi na jaw, że kancelaria Andrzeja ma poważne problemy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także