M jak miłość (1654)

M jak miłość

odc. 1654

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Andrzej budzi się rano u boku Julii. Postanawia jak najszybciej wymknąć się do swojego pokoju. Na swoje nieszczęście trafia na Kamila, który orientuje się, że Budzyński dopuścił się zdrady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Po zakrapianym wieczorze Andrzej budzi się rano u boku Julii. Przerażony prawnik od razu zaczyna żałować tego, co zrobił i martwi się o przyszłość swojego małżeństwa. Postanawia jak najszybciej wymknąć się do swojego pokoju. Na swoje nieszczęście trafia na Kamila, który orientuje się, że Budzyński dopuścił się zdrady wobec chorej na serce Magdy. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Werner interweniuje, próbując rozdzielić walczących kolegów. W Grabinie ponownie zjawia się Nieśpielak. Tym razem mężczyzna wprasza się do Rogowskich zarówno na obiad, jak i na kolację. Ponadto profesor informuje małżeństwo, że chce wybudować w okolicy klinikę okulistyczną. Łukasz po raz kolejny przeczuwa, że Patrycja nie jest z nim szczęśliwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także