M jak miłość (1652)

M jak miłość

odc. 1652

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Franka otrzymuje wiadomość z USA, którą ukrywa przed mężem. Okazuje się, że ma też kilka innych tajemnic. Basia i Jasiek świętują razem mikołajki. Wcześniej jednak doszło między nimi do ostrej kłótni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Franka otrzymuje wiadomość z USA, którą ukrywa jednak przed swoim mężem. Niebawem Paweł przypadkowo dowiaduje się od Gutowskiego, że po maturze jego żona wyjechała na rok do Ameryki. Zduński postanawia zapytać ukochaną o jej tajemniczą podróż. Kobieta jednak unika tematu. Okazuje się, że Franka zataiła przed Pawłem także stan swojego konta. Okazuje się, że po sprzedaży działki ma spore oszczędności. Zduńscy wybierają się wspólnie do hurtowni. Wkrótce dochodzi tam do wyjątkowo groźnego wypadku. Tymczasem Basia i Jasiek świętują razem mikołajki. Wcześniej jednak doszło między nimi do ostrej kłótni. Na Deszczowej ku radości dzieci niespodziewanie zjawia się aż trzech Świętych Mikołajów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także