M jak miłość (1638)

M jak miłość

odc. 1638

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Marcin Krzyształowicz
W skrócie:Kinga przechodzi w szpitalu szereg badań. Franka i Paweł zapraszają na obiad rodziców Jaśka, Dagmarę i Igora. Kiedy ich goście przybywają, niespodziewanie dochodzi do pewnej niemiłej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Kinga przechodzi w szpitalu szereg badań. Zaniepokojoną kobietę cały czas wspierają mąż i bliscy. Tymczasem Franka i Paweł wracają do Warszawy po zakończeniu trekkingu poślubnego. Postanawiają zaprosić na obiad rodziców Jaśka, Dagmarę i Igora. Kiedy ich goście przybywają, niespodziewanie dochodzi do pewnej niemiłej sytuacji. Zduńscy rozważają odkupienie mieszkania od swoich sąsiadów. Małżeństwo chce powiększyć metraż obecnego domu. Basia ma jednak cichą nadzieję, że będzie mogła w drugim lokalu spotykać się na randki z Jaśkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także