M jak miłość (1637)

M jak miłość

odc. 1637

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Łukasz oraz Argasiński poszukują Patrycji, która wciąż nie dała znaku życia. Jakub poznaje w klinice Kasię. Dziewczyna robi na nim ogromne wrażenie. Tymczasem Marcin rozpoczyna nowe dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Łukasz oraz Argasiński wytrwale poszukują Patrycji, która wciąż nie dała znaku życia. Jakub poznaje w klinice Kasię. Dziewczyna robi na nim ogromne wrażenie. Tymczasem Marcin rozpoczyna nowe dochodzenie. Tym razem podszywa się pod informatyka i podejmuje pracę w firmie, której dyrektor regionalny Mikucki prawdopodobnie podjął współpracę z konkurencją. Po pracy Chodakowski przypadkiem wpada na szefa w momencie, gdy jest z Izą. Kobieta, nie chcąc zaszkodzić śledztwu Marcina, udaje jego kochankę. Innym razem Aneta zwierza się Izie ze swoich obaw i wątpliwości, które dotyczą głównie Olka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także