M jak miłość (1636)

M jak miłość

odc. 1636

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Kinga ma problemy ze wzrokiem. Okulista stwierdza, że Zduńska wymagania leczenia, inaczej może całkowicie przestać widzieć. Ania zaniedbuje szkołę. Na dziewczynkę zły wpływ ma jedna z koleżanek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kinga znowu boryka się z problemami ze wzrokiem. Przechodzi badania. Okulista stwierdza, że Zduńska wymagania leczenia, inaczej może całkowicie przestać widzieć. Wiesiek, Marszałek oraz Filarski znajdują sobie nowe hobby. Tym razem panowie spędzają czas na poszukiwaniu skarbów za pomocą wykrywacza metali. Wkrótce po raz kolejny wpadają w tarapaty. Marta oraz Andrzej martwią się o Anię, która zaczęła zaniedbywać szkołę i naukę. Na zachowanie dziewczyny ma wpływ jedna z koleżanek. Zuza często sięga po alkohol i wychodzi na imprezy. Ponadto Budzyński ma poważne problemy w pracy z powodu tajemniczej osoby z internetu, która próbuje zaszkodzić jemu i kancelarii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także