M jak miłość (1635)

M jak miłość

odc. 1635

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Agata Pieszko, Małgorzata Pieńkowska
W skrócie:Jaszewski dostaje wyrok 12 lat więzienia za spowodowanie wypadku, w którym zginęli Lisieccy. Bartek w końcu odzyskuje równowagę. Syn skazanego nie może się pogodzić z decyzją sądu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Jaszewski dostaje wyrok 12 lat więzienia za spowodowanie wypadku, w którym zginęli Lisieccy. Bartek w końcu odzyskuje równowagę w życiu. Syn skazanego nie może się pogodzić z decyzją sądu. Rogowscy usiłują wspierać załamanego chłopaka. Modry myśli, że ma poważne problemy z pamięcią, gdy w tajemniczych okolicznościach znika z jego domu ciasto. Okazuje się, że poczęstowała się nim jego siostrzenica Jagoda, która nagle pojawiła się w Grabinie. Zakochany w Oli Tadeusz zaczyna snuć plany o ich ślubie. Mężczyzna nie jest świadomy jednak, że jego wybranka jest już od kilku lat mężatką. Wkrótce mąż kobiety odnajduje ją w Grabinie i postanawia na nowo zdobyć jej serce. Przyjaźń Barbary i Kisielowej zostaje wystawiona na próbę, gdy Mostowiakowa nie chce ćwiczyć z sąsiadką jogi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także