M jak miłość (1634)

M jak miłość

odc. 1634

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Paweł i Franka szykują się do ślubu. W kościele zjawia się będąca pod wpływem narkotyków Majka, która nie chce dopuścić do małżeństwa Zduńskiego. Werner po rozstaniu z Sandrą popada w depresję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Paweł oraz Franka szykują się do wesela w Bukowinie. W przygotowaniach do ślubu pomagają im Maria, Gutowski i pozostali bliscy. Panna młoda z samego rana zauważa plamę na swojej sukni. Załamanej France pomaga teściowa, wspierając ją w stresującym dla niej dniu. Rogowscy oraz Gutowski dają parze błogosławieństwo. W kościele tuż przed rozpoczęciem ceremonii zjawia się odurzona narkotykami Majka. Kobieta jest gotowa na wszystko, by tylko nie dopuścić do małżeństwa Zduńskiego. Franka mimo wszystko okazuje rywalce swoje serce. Zachęca ją do rozpoczęcia terapii. Wkrótce Majkę zabiera pogotowie. Niespodziewanie kuzyn góralki zarzuca Zduńskiemu, że zdradził jego krewną, po czym rzuca się na niego z pięściami. Dochodzi do bójki. Franka pomaga Pawłowi, atakując krzesłem swojego kuzyna. Werner po rozstaniu z Sandrą popada w depresję. Załamany mężczyzna zwraca się do Kamila z prośbą o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także