M jak miłość (1633)

M jak miłość

odc. 1633

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Patrycja podsłuchuje rozmowę swojego męża. Dowiaduje się, że Argasiński próbuje wmówić jej chorobę psychiczną. Postanawia od niego odejść. Zabiera z domowego sejfu kompromitujące partnera dokumenty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Patrycja podsłuchuje rozmowę swojego męża. Kobieta dowiaduje się, że Argasiński próbuje wmówić jej chorobę psychiczną. Postanawia od niego odejść. Tuż przed ucieczką zabiera z domowego sejfu kompromitujące partnera dokumenty, by w ten sposób zapewnić zarówno sobie, jak i Łukaszowi bezpieczeństwo. Tymczasem Aneta orientuje się, że Olek coś przed nią ukrywa. Okazuje się, że otrzymał on ofertę pracy w Austrii. Kobieta robi partnerowi wymówki. Lekarka zamierza jednak wyjechać z mężem za granicę. Jej decyzja zaskakuje Olka. Marcin i Iza spotykają ponownie klientkę agencji. Zauroczona mężczyzną Sylwia zjawia się pod jego domem, oferując detektywowi wyjście na drinka. Zazdrosna Iza twierdzi, że Marcin pracuje po godzinach i mają już wspólne plany na ten wieczór. Łukasz wraca ze swojego wyjazdu do Gruzji. Postanawia zawalczyć o Patrycję. Nie zamierza zmienić swojego zdania, nawet jeżeli matka będzie próbowała go od tego odwieść.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także