M jak miłość (1632)

M jak miłość

odc. 1632

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Franka oraz Paweł świętują z przyjaciółmi zbliżające się wielkimi krokami wesele. W małżeństwie Kingi i Piotrka ponownie pojawia się kryzys. Werner oświadcza Sandrze, że nie chce brać ślubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Z samego rana Kamil wybiera się do Zduńskiego. W rowerowni zapowiada mu, że przygotował dla niego niezapomniany wieczór kawalerski. Okazuje się, że Gryc kupił bilety na mecz polskiej drużyny na Stadionie Narodowym. Za odbiór wejściówek odpowiada jednak Werner. Kilka godzin później okazuje się, że mężczyzna najpierw gubi bilety, a potem się upija. Do swoich kolegów dociera ledwie przytomny. Kamil nie przygotował żadnego planu awaryjnego i resztę wieczoru kawalerskiego panowie spędzają na Deszczowej przed telewizorem. Tymczasem wieczór panieński góralki rozpoczyna się w bistro. Organizatorką zabawy jest Ala. Przyjaciółka zaplanowana specjalnie dla panny młodej striptiz w wykonaniu tancerza przebranego za policjanta. Szampański wieczór panieński przerywa nagłe pojawienie się prawdziwej policji, która otrzymała zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Problemy dziewczyn wcale się nie kończą. Wkrótce do lokalu próbują wedrzeć się wracający z meczu piłkarskiego kibice. Mężczyźni stają się coraz bardziej agresywni. Przerażona Magda dzwoni do Andrzeja i po chwili przed bistro zjawia się ekipa Pawła. Dochodzi do bijatyki. Jakiś czas później zarówno panowie, jak i panie rozpoczynają wspólną zabawę. Z daleka młodą parę obserwuje zazdrosna Majka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także