M jak miłość (1621)

M jak miłość

odc. 1621

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Patrycja skarży się Marcie na męża. Nie wie, że Argasiński zamontował w ich domu podsłuch. U Kamila i Poli zjawia się psycholog sądowa Dagmara. Ma ocenić, czy Gryc nadaje się na ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Patrycja zwierza się Marcie, że nie może już wytrzymać ze swoim mężem. Kobieta nie wie jednak, że Argasiński bez jej wiedzy zamontował w ich domu podsłuch. Ordynator szpitala nie tylko podaje Argasińskiej leki uspokajające przepisane przez znajomego psychiatrę, ale także stara się zniechęcić żonę do Łukasza, mówiąc jej o romansie chłopaka z Kasią. W domu Kamila i Poli zjawia się młoda psycholog sądowy Dagmara. Ma ocenić, czy Gryc nadaje się na ojca. Już na początku wizyty mężczyzna wypomina kobiecie młody wiek. Gdy Anita orientuje się, że ojciec dziewczynki ma problemy, chce mu pomóc. Postanawia oszukać psycholog, mówiąc, że jest z Kamilem zaręczona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także