M jak miłość (1600)

M jak miłość

odc. 1600

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
W skrócie:Basia i Dawid rozważają wspólną ucieczkę. Niebawem chłopak mdleje na lekcji WF-u. Basia prosi o pomoc ojca. Marcin i Jakub dowiadują się, że podszywający się pod Mateusza oszust został aresztowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Basia i Dawid rozważają wspólną ucieczkę. Planują wymknąć się ze szkolnej wycieczki. Chłopak nagle dostaje krwotoku z nosa. Zaniepokojona Basia zauważa też na jego ciele siniaki. Gdy mdleje podczas WF-u, dziewczyna prosi o pomoc ojca. Doktor Rogowski kieruje nastolatka na specjalistyczne badania. Marcin i Jakub dowiadują się, że podszywający się pod Mateusza oszust został aresztowany w Łodzi. Nie zamierza jednak złożyć żadnych zeznań. Barbara chce się z nim zobaczyć i porozmawiać. W końcu Marcin otrzymuje zgodę na przesłuchanie zatrzymanego. Ten wyznaje, że plecak Mostowiaka znalazł w gdyńskim porcie. Ola rozgląda się za pracą. Po raz kolejny prosi Tadeusza o pomoc. Bartek i Jaszewska nieoczekiwanie się zaprzyjaźniają. Martwi to Ulę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także