×
M jak miłość (1596)

M jak miłość

odc. 1596

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Argasiński pragnie dowiedzieć się, kim jest tajemniczy kochanek żony. Prosi o pomoc Hermana. Marta przyjeżdża do Polski. Jest wstrząśnięta zachowaniem córki zakochanej w nauczycielu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Argasiński chce dowiedzieć się, kim jest tajemniczy kochanek żony. Prosi o pomoc Hermana. Oznajmia, że przestępca może zrobić wszystko, by pozbyć się jego rywala. Patrycja słyszy ich rozmowę i uświadamia sobie, że życie Wojciechowskiego jest zagrożone. Ten, nie wiedząc o planach ordynatora, pojawia się pod domem ukochanej. Marta przyjeżdża do Polski. Jest wstrząśnięta zachowaniem córki zakochanej w nauczycielu. Ania pisze do Wareckiego list z wyznaniem miłości, a następnie go śledzi. Marta odwiedza Łukasza i ku swojemu zaskoczeniu zastaje u niego Argasińską. Uświadamia sobie, że kochankiem przyjaciółki jest jej własny syn. Anita nadal wspiera Kamila w opiece nad Polą. Zwierza się Magdzie, że coraz trudniej jej utrzymywać z mężczyzną jedynie przyjacielskie stosunki. Mając na względzie dobro dziecka, decyduje się stopniowo ograniczyć ich kontakty. Dziewczynka nie umie się z tym pogodzić. By zatrzymać kobietę w domu, zabiera jej klucze. Prosi też ojca, by Anita zamieszkała z nimi na stałe.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także