M jak miłość (1593)

M jak miłość

odc. 1593

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Adam dowiaduje się od Magdy, że Ania jest w nim zadurzona. Nauczyciel rezygnuje z przygotowywania jej do olimpiady. Argasiński nie chce dać żonie rozwodu. Oznajmia, że zgodzi się uznać jej dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ania nadal próbuje zdobyć serce polonisty. Niespodziewanie dowiaduje się, że Adam przyjaźni się z Magdą. Jest wstrząśnięta tym odkryciem. Do tego nauczyciel, który wie już od Budzyńskiej, że uczennica jest w nim zadurzona, rezygnuje z przygotowywania jej do olimpiady. Ma się tym zająć jego koleżanka. Załamana dziewczyna opowiada o swoich problemach Łukaszowi. Argasiński nie chce dać żonie rozwodu. Oznajmia, że zgodzi się uznać jej dziecko. Żona ma mu jednak zdradzić tożsamość swojego byłego kochanka. Zrozpaczona kobieta po raz ostatni spotyka się z Łukaszem. Ten zapewnia, że ja kocha. Kamil urządza parapetówkę w swoim nowym domu. Próbuje zbliżyć się do Anity. Asia pogrąża się w rozpaczy. Uświadamia sobie, że miłość Leszka wygasła, a Michałowi także już zobojętniała. Jakby tego było mało, Chodakowska otrzymuje od Zosi tragiczne wieści z Francji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także