×
M jak miłość (1592)

M jak miłość

odc. 1592

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Dawid dowiaduje się, że Jaszewski nie jest jego biologicznym ojcem. Paweł zamierza poprosić Frankę o rękę. Ucieszona z tej wiadomości Rogowska ofiarowuje mu własny pierścionek zaręczynowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Jaszewski wychodzi na brydża. Dawid korzysta z jego nieobecności. Namawia Basię, by wymknęła się z domu i została z nim na noc. Nastolatki zostają jednak przyłapane przez opiekunów. Niedługo potem chłopak słyszy kłócących się rodziców. Dowiaduje się w ten sposób, że Jaszewski wcale nie jest jego biologicznym ojcem. W Grabinie znów zjawiają się Paweł i Franka. Mężczyzna podsłuchuje rozmowę ukochanej z Ulą. Jego partnerka żali się na niego, że zwleka z oświadczynami. Zduński zwierza się potem matce, że zamierza poprosić Frankę o rękę. Ucieszona z tej wiadomości Rogowska ofiarowuje mu własny pierścionek zaręczynowy. Lilka nagle wraca z Australii. Zaskakuje matkę swoją metamorfozą - nosi drogie ubrania i zupełnie zmieniła fryzurę. Nastolatka zapoznaje Banachową ze swoim nowym narzeczonym, starszym od siebie o dobre kilkanaście lat Ethanem Andersonem. Oświadcza również, że zamierza rozwieść się z Mateuszem. Matka nie kryje dezaprobaty. Między kobietami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Banachowa nie chce też przyjąć pieniędzy Ethana na leczenie Kamila. Gdy Mostowiak pojawia się w domu, prosi żonę o jeszcze jedną szansę. Lilka pozostaje jednak nieubłagana i żąda rozwodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także