x
M jak miłość (1542)

M jak miłość

odc. 1542

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Kamil wyznaje Magdzie i Anicie, że nie radzi sobie z opieką nad córką. Nie wie nawet, jak długo dziewczynka u niego zostanie. Szef klubu nocnego, w którym tańczyła Sandra, zjawia się w barze Otara.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamil wyznaje Magdzie i Anicie, że nie radzi sobie z opieką nad córką. Prosi je o pomoc. Nie wie nawet, jak długo dziewczynka u niego zostanie. Gdy w końcu Weronika odbiera jego telefon, wybucha awantura. Kłótnię rodziców słyszy załamana Pola. Szef klubu nocnego, w którym tańczyła kiedyś Sandra, zjawia się w barze Otara. Od razu rozpoznaje kobietę. Damian, widząc, że matka próbuje wyprosić natręta, rzuca się na niego z pięściami. W obronie kelnerki staje też Werner. Gdy sytuacja wydaje się opanowana, rozgniewany nastolatek robi matce wyrzuty. Twierdzi, że przez nią stał się pośmiewiskiem. Katia myśli o powrocie do Gruzji. Marta boi się, że nie będzie mogła widywać wnuczki. Ostrzega młodą matkę, by nie ograniczała jej i Łukaszowi kontaktu z małą Natalią. Potem namawia syna, by walczył w sądzie o swoje prawa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także