M jak miłość (1523)

M jak miłość

odc. 1523

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Anka wyznaje Magdzie, że nadal uważa Budzyńskiego za mężczyznę swojego życia. Tymczasem ona w tajemnicy przed mężem spotyka się z Kamilem. Prosi, by przestał się mścić za śmierć Artura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Anka wyznaje Magdzie, że nadal uważa Budzyńskiego za mężczyznę swojego życia. Tymczasem ona w tajemnicy przed mężem spotyka się z Kamilem. Prosi, by przestał się mścić za śmierć Artura. Andrzej szykuje się do kolejnej rozprawy. Obawia się, że Olek trafi do więzienia. Aneta także traci nadzieję. Dramatyczne zeznania Izy jednak zmieniają wszystko. Wkrótce cała rodzina Chodakowskich może świętować pomyślny wyrok, a młodzi małżonkowie nareszcie mogą spędzić ze sobą romantyczne chwile. Tymczasem Kamil znów prowokuje Andrzeja, sugerując, że spędził noc z jego żoną. Barbara chce, by Ania pogodziła się z Basią, córką Pawła. Postanawia im w tym pomóc. Werner wyznaje Sandrze, że Agata go rzuciła. Zaprasza ją do restauracji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także