M jak miłość (1518)

M jak miłość

odc. 1518

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Michał Wnuk
W skrócie:Do Lipnicy wraca Banach. Próbuje wbrew wyrokowi sądowemu wyrzucić z domu swoją rodzinę. Kiedy Krystyna się sprzeciwia, były mąż zaczyna jej grozić. Zbuntowana Ala postanawia uwieść policjanta Rafała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Do Lipnicy niespodziewanie wraca Banach. Próbuje wbrew wyrokowi sądowemu wyrzucić z domu swoją rodzinę. Kiedy Krystyna stawia mu czoło, były mąż zaczyna jej grozić. Zbuntowana Ala postanawia uwieść policjanta Rafała. Wraz z Ewką wprasza się do leśniczówki, udając, że skręciła nogę. Stadnicki w końcu wybucha gniewem. Żąda, by nastolatka zostawiła go w spokoju. Sonia dotrzymuje obietnicy i spotyka się z Leonem na romantycznej kolacji. Nie podoba się to Jankowi, który przerywa ich randkę. Tymczasem Asia przeżywa wyjątkowo nieudany dzień. Wciąż rozważa, czy powinna dać Michałowi szansę. W końcu prosi o radę Barbarę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także